murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

SPEÖZEL RAPORRT: Murat Ülker’in Son Yatırımı Uzmanları Kendine Hayran Bırakıyor, Büyük Bankalara Dehşet Saçıyor Bitcoin Trader

Türk vatandaşları evlerinden bu “servet kaçamağı” ile milyonlarca lira kazanıyorlar –peki ama bu yasal mı?

murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj
murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

(Hürriyet) — Türk milyarder Murat Ülker, nasıl para kazandığını konusunda açık olmaktan çekinmeyen gözüpek ve dobra biri olarak adını duyurdu.

Geçen hafta, Beyaz Show’a konuk olarak, herhangi birini 3–4 ay içinde milyoner yapabileceğini iddia ettiği bu yeni “servet kaçamağı”nı açıkladı. Ülker, Türkiye’deki herkesi, büyük bankalar tarafından temelli kapatılmadan önce bu inanılmaz fırsata atılmaları konusunda teşvik etti.

Ve tabii ki, yayın bittikten dakikalar sonra, Ziraat Bankası Ülker’in röportajının yayınlanmasını durdumak için aradı –ama geç kalmışlardı.

Olaylar tam olarak böyle gelişti:

Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk, Ülker’i yayına servet sahibi olmakla ilgili ipuçlarını paylaşması için çağırdı, ve iş adamı bombayı patlattı:

“Beni başarılı yapan şey,yeni fırsatlara tereddütsüz hemen atılıyor olmam. Ve şimdi, bir numaralı para kaynağım, Bitcoin Trader denen bir kripto para alım-satım programı. Bu, hızlıca küçük bir servete sahip olmak için hayatım boyunca gördüğüm en büyük fırsat. Büyük bankalar tarafından kapatılmadan önce herkesin bunu denemesi lazım.

Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk, Ülker telefonunu çıkarıp seyircilere, şimdi Türkiye’dek herkesin konuştuğu bu yeni para alım satım sistemi ile ne kadar para kazandığını gösterince gözlerine inanamadı.

murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj
murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

Yayın süresi, Ülker daha fazla detay veremeden doldu. İşte bu nedenle biz de, bu tartışmalı fırsat hakkında daha çok şey öğrenmek için Murat Ülker’in kendisiyle özel bir röportaj yaptık.

MURAT ÜLKER İLE HÜRRİYET ÖZEL

“Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki sıradan insanlara bir gecede servetler kazandıran yeni dijital para alım satım uygulaması Bitcoin Trader duymuş olabilirsiniz. Kulağa gerçek olamayacak kadar güzel geldiği için şüpheleriniz olabilir.

Çarşamba, Ekim 21, 2020 Ülker devam ediyor:

“Anlıyorum çünkü güvendiğim bir arkadaşım bana bundan bahsettiğinde ben de aynısını düşündüm. Ama ne kadar para kazandığını kendi gözlerimle gördükten sonra, benim de denemem lazımdı.

İyi ki denemişim diyorum çünkü hayatım boyunca kazandığım en yüklü ve en kolay paraydı. Sadece telefon ya da bilgisayar kullanarak bir günde kazanılan yüz binlerce liradan bahsediyorum. Havadan para kazanmak için olabilecek en hızlı yol. Ama daha fazla insan keşfedince veya büyük bankalar tarafından kapatılınca böyle bir fırsat kalmayacak.”

murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj
murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

Bitcoin Trader ASLINDA NE VE NASIL ÇALIŞIYOR?

Bitcoin Trader arkasındaki mantık oldukça açık: Çoğunluk ne düşünürse düşünsün, sıradan insanın, 21. yüzyılın en kârlı yatırımı olan dijital para furyasından faydalanmasını sağlamak.

Bitcoin fiyatları, tek bir bitcoin için tüm zamanların en yüksek fiyatı olan ₺114.200 (€17.778)’den düşmüş olsa da, kullanıcılar hala servetler kazanıyor. Neden mi? Çünkü her gün, devasa kârlarla, Bitcoin haricinde binlerce dijital para alım satımı yapılıyor.

Bu dijital para birimlerinden bazıları Ripple, Monero, Zcash ve Ripple hâlâ Türkiye’deki sıradan insanlara %10,000 ve daha yüksek miktarlarla kâr ettikleri ödemeler yapıyorlar.

Bitcoin Trader düşüş piyasasında bile bütün bu dijital para birimlerinden kâr etmenize olanak sağlar. Uyurken bile 24 saat para kazanabilin diye yükselen ve düşen piyasayı hesaplamak için yapay zeka kullanıyor.

Bitcoin Trader gelmiş geçmiş en akıllı teknoloji dehaları tarafından da destekleniyor. Richard Branson, Elon Musk ve Bill Gates bunlardan sadece birkaçı.

murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj
murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

Bill Gates ve Richard Branson CES 2020’da Bitcoin Trader Tartışıyor.

Bu teknoloji dehaları, internet üzerinden yapılan ödemeler, hesaplamalar ve ulaşım gibi karmaşık problemleri çözmek adına multi-milyarlık şirketler kurdular. Şimdi ise, dünya çapında bir problem olan servet eşitsizliğini, ne kadar zengin veya fakir oldukları fark etmeksizin tüm insanların mutlu ve dolu dolu bir hayat yaşamasına yetecek paraya sahip olmalarını sağlama işini ele aldılar.

Bitcoin Trader KULLANMAYA NASIL BAŞLANIR (SINIRLI SAYIDA YER VAR)

Başlamak için sadece internete bağlı bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza ya da tabletinize ihtiyacınız var. Bilgisayar ve internet kullanmayı bilmekten başka hiçbir özel yeteneğe ihtiyacınız yok. Herhangi bir teknoloji ya da dijital para deneyimine de ihtiyacınız yok çünkü yazılım ve kişisel yatırımcınız para kazanmanızı garanti ediyor.

Programın başka bir avantajı da ne zaman isterseniz o zaman başlamanız. Kendi programınızı kendiniz yapıyorsunuz, haftada ister 5 saat, ister 50 saat çalışın İstediğiniz zaman kişisel yatırımcınızla alım-satımlarınızı yapmaya başlayın. Ne zaman isterseniz durdurabilirsiniz (ama neden böyle bir şey yapmak isteyesiniz bilmiyorum).

Okuyucumuza zaman kazandırmak ve programın işlevselliğini tekrar kontrol etmek için, Celal bizim için bir sisteme başlama kılavuzu hazırladı.

İŞTE ADIM ADIM TALİMATLAR:

Bitcoin Trader gücünü gösteren bir video. Reklam çok iddialı ve adeta büyük harflerle yüzünüze çarpıyor. Ama sonuçta bu bir Amerikan ürünü ve onlar işlerini böyle yapıyorlar. Her neyse, hemen başlamak için videonun yanından adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli.

(İpucu: Para yatırmayacak olsanız bile şimdi kayıt olmanızı öneririm, çünkü kayıt ücreti yok ve Türk vatandaşlarının kayıtları her an sona erebilir)

murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj
murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

Ardından hesaba para yatırmanız isteniyor. Para yatırma sayfasında gezinirken cep telefonum çaldı. Uluslararası bir numaraydı o yüzden telefonu açmakta tereddüt ettim ama sonra kim olduğunu anladım.

murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj
murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

Arayan tabii ki kişisel hesap yöneticimdi. Verdiği hizmet harikaydı. Beni tüm finansman sürecinden geçirdi. Visa, MasterCard ve American Express gibi tüm kredi kartlarını kabul ediyorlardı. Devam ettim ve minimum tutar olan €225 yani 1435 lirayı yatırdım.

murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj
murat ülker bitcoin Trader hürriyet röportaj

Yatırımımı yaptıktan sonra, kişisel yatırımcım yapay zekanın ilk alım-satımı hesapladığını söyledi. Bana almak isteyip istemediğimi sordu. Başta endişeliydim ama sonra akışına bıraktım.

Herkes zengin olmak istiyor ama kimse nasıl yapacağını bilmiyor. Bu hep istediğiniz hayatı yaşamanızı sağlayacak bir servet inşa etmeniz için bir fırsattır. Sonsuza kadar elinizin altında OLMAYACAK, o yüzden kaçırmayın. –Murat Ülker

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *