aroslav Haščák Bitcoin Billionaire Téma

aroslav Haščák Bitcoin Billionaire Téma

 

 Najnovšie Správy: Jaroslav Haščák investoval do Bitcoinu 1,5 milióna eur a povedal: „Toto je budúcnosť“

 

Jaroslav Haščák je slovenský podnikateľ a finančník, jeden z partnerov finančnej skupiny PENTA INVESTMENTS LIMITED. sa preslávil ako úprimný človek, ktorý nemá problém povedať pravdu o tom, ako zarába peniaze.

Minulý týždeň sa Jaroslav Haščák predstavil v relácii „Téma“ s moderátorom Petrom Bielikom a ohlásil novú „fintu na zbohatnutie“, ktorá zjavne dokáže za 3 až 4 mesiace spraviť milionára z kohokoľvek.

Jaroslav Haščák nabádal všetkých na Slovensku, aby sa zapojili a nepremeškali túto úžasnú príležitosť, skôr než to banky nadobro zakážu.

Pravdou je, že už niekoľko minút po dokončení rozhovoru volali zástupcovia Slovenskej národnej banky so žiadosťou, aby sa tento rozhovor neodvysielal, no to už bolo neskoro.

Toto presne sa stalo:

Moderátor relácie „Téma“ Petr Bielik pozval do relácie Jaroslava, aby sa s divákmi podelil o tipy, ako zbohatnúť, pričom vtom NAŽIVO v televízii prezradil tieto fascinujúce správy:

„Uspel som vďaka tomu, že som rýchlo využíval nové príležitosti — bez akéhokoľvek zaváhania. A práve teraz je mojím najvýnosnejším spôsobom zarábania program na automatické obchodovanie s kryptomenami zvaný Bitcoin Billionaire. Ide o najväčšiu príležitosť rýchlo vybudovať veľké bohatstvo, akú som v živote dostal. Všetkých nabádam, aby si to pozreli, skôr než to banky zakážu.“

Petr Bielik bol z toho skutočne ohromený, keď divákom ukázal, koľko peňazí bolo už vložených na osobný bankový účet prostredníctvom tohto nového programu na zarábanie, o ktorom si šuškajú všetci na Slovensku.

Jaroslav Haščák investoval do Bitcoinu 1,5 milióna eur a povedal: „Toto je budúcnosť

Rozhovor sa skončil, skôr než to mohol Jaroslav Haščák rozobrať podrobne, preto sme sa s ním dohodli na exkluzívnom rozhovore, aby sme sa o tejto kontroverznej príležitosti dozvedeli viac.

EXKLUZÍVNY ROZHOVOR S JAROSLAV HAŠČÁK:

„Možno ste už počuli o tejto novej platformy na investovanie do kryptomien, ktorá sa volá Bitcoin Billionaire a pomáha ľuďom na Slovensku, vo Veľkej Británii a severnej Amerike veľmi rýchlo zarábať veľké sumy peňazí. Možno o tom pochybujete, lebo to znie až pridobre na to, aby to bolo možné.“

Jaroslav Haščák pokračuje:

„Chápem to, pretože som si myslel to isté, keď mi o tom rozprával môj spoľahlivý kamarát. Keď som však potom na vlastné oči videl, koľko peňazí na tom zarába, musel tom to vyskúšať aj ja.

Som rád, že som vyskúšal, pretože som vďaka tomu zarobil poriadne veľa peňazí a navyše celkom ľahko. Bavíme sa o desiatkach tisíc eur denne na autopilotIde o doslova najrýchlejší spôsob, ako momentálne zarábať kopec peňazí. A nepotrvá to už príliš dlho, keď sa o tom bude dozvedať čoraz viac ľudí. Alebo keď to banky nadobro zakážu.“

Jaroslav Haščák investoval do Bitcoinu 1,5 milióna eur a povedal: „Toto je budúcnosť

ČO PRESNE TO JE AUTOMATICKÁ OBCHODOVACIA PLATFORMA A AKO FUNGUJE?

Princíp platformy Bitcoin Billionaire je veľmi jednoduchý: Umožňuje priemernému človeku zarobiť na boome kryptomien, ktorá naďalej predstavuje najlukratívnejšiu investíciu 21. storočia navzdory tomu, čo si mnoho ľudí myslí.

Hoci Bitcoin sa prepadol zo svojej celkovo najvyššej hodnoty 18 000 € za Bitcoin, obchodníci naďalej zarábajú poriadne sumy. Prečo? Pretože okrem Bitcoinu existujú tisícky kryptomien, s ktorými sa denne obchoduje s obrovskými ziskami.

Medzi tieto kryptomeny patria napríklad Ripple, Ethereum, Monero, Zcash a Ripple a aj naďalej zabezpečujú bežným ľuďom na Slovensku výnosy vyše 10 000 % a viac.

Bitcoin Billionaire vám umožňuje zarábať na všetkých týchto kryptomenách, dokonca aj pri medveďom trhu. Používa umelú inteligenciu (AI) na automatické spracovanie dlhých a krátkych pozícií, vďaka čomu môžete nepretržite zarábať, a to dokonca aj počas spánku.

Za platformou Bitcoin Billionaire stoja viacerí z najväčších technologických géniov súčasnosti, ako sú okrem iných napríklad Richard Branson, Elon Musk a Bill Gates.

Títo technologickí géniova vybudovali spoločnosti s hodnotou miliárd eur zaoberajúce sa riešením komplexných problémov, ako sú online platby, výpočtové operácie a doprava. Teraz sa zaoberajú globálnym problémom príjmovej nerovnosti tak, že každému (bez ohľadu na to, aký chudobný alebo bohatý daný človek je) zarobiť dosť peňazí na žitie spokojného a plnohodnotného života.

TAJOMSTVO ZARÁBANIA PEŇAZÍ, KTORÉ BANKY NECHCÚ VYZRADIŤ:

Jaroslav Haščák pokračuje,

„Zažívame náročné hospodárske časy a toto je riešenie, na ktoré ľudia čakali. Nikdy v histórii sme doposiaľ nemali takú úžasnú príležitosť, vďaka ktorej by mohli bežní ľudia jednoducho využiť možnosť zarobiť obrovské bohatstvo za taký krátky čas.

Niektorí ľudia s vyskúšaním tejto platformy váhajú, pretože je natoľko odlišná. Je to spôsobené tým, že veľké banky sa to snažia utajiť! Veľké banky aktívne vytvárajú propagandu a platformy na obchodovanie s kryptomenami, ako je Bitcoin Billionaireoznačujú za podvod. Prečo? Obávajú sa, že keď zákazníci zistia, ako svojpomocne generovať obrovské bohatstvo, ich firemné zisky sa znížia.

Pravdou je, že kryptomena je revolúciou našich čias a každý, kto túto príležitosť nevyužije, premeškal veľkú šancu. Od veľkých finančných korporácií som už dostal viaceré nepríjemné hovory vrátane vyhrážok, pretože ľudí upozorňujem na túto technológiu. Je mi to však jedno. Slováci sa už začínajú dozvedať pravdu a je len otázkou času, než sa to dozvie čoraz viac ľudí.

Tieto informácie zdieľam, pretože som dostal tiež stovky e-mailov od ľudí, s ktorými som sa o toto tajomstvo už podelil. Môj obľúbený pochádza od mladíka, ktorý kúpil svojmu mladému bratovi jeho vysnívané auto — Ferrari 488 Pista, pričom na to použil peniaze, ktoré zarobil cez Bitcoin Billionaire. Táto platforma skutočne zlepšuje život všetkých ľudí na svete.“

FUNGUJE TO NAOZAJ? SAMI SME TO VYSKÚŠALI:

Naši skúsení redaktori by nám nedovolili zverejniť rozhovor s Jaroslavom, keby sme si neoverili, že Bitcoin Billionaire predstavuje legitímny spôsob, ako zarobiť peniaze z domu. Naše vedenie nechcelo, aby sme zverejnili informácie, ktoré by mohli potenciálne spôsobiť, že Slováci by prišli o svoje ťažko zarobené peniaze.

Preto to náš redaktorský tím Bitcoin Billionaire vyskúšal, aby sa ubezpečili, že to naozaj funguje tak, ako to opísal Jaroslav Haščák. Jeden z našich online redaktorov, Ján Koreň, sa dobrovoľne ponúkol, že vyskúša Bitcoin Billionaire a bude pri tom riskovať vlastné peniaze.

Ján je 46-ročný otec 2 dievčat, ktorého manželka prišla z dôvodu choroby o zamestnanie. Priznal sa, že finančne mu to nevychádza práve najlepšie, pričom táto investičná príležitosť by to mohla vyriešiť.

Ján uvádza:

„Keď som ten rozhovor počul prvýkrát, myslel som si, že to je vtip. Zarábať peniaze z domu je iba sen. Rozhodol som sa to však aj tak vyskúšať, keďže som nebol v práve najlepšej finančnej situácii — a tiež ako novinársku prácu.

Pozrel som si úvodné video o platforme a potom som sa zaregistroval.Video sa mi zdalo až príliš sľubné, ale rozhodol som sa zbytočne to zatiaľ nespochybňovať. Za pár hodín mi zavolal môj osobný investor. Zodpovedal všetky moje nejasnosti a ubezpečil ma, že na tom zarobím.

Môj osobný investor mi dokonca sľúbil, že ak prerobím čo i len jeden cent, okamžite mi vráti môj vklad 250 €. Bol si až taký istý tým, že mi zmení život. Musím povedať, že takéto služby zákazníkom som nikde inde nevidel, a nečudujem sa, že banky majú z toho obavy.

Keď som získal prístup na platformu, uskutočnil som svoj počiatočný vklad 250 €. Približne toľko minie naša rodina mesačne na rýchle občerstvenie, preto som sa rozhodol, že mesiac si žiadne nebudeme kupovať. Budeme tak zdravší a navyše získame aj šancu zbohatnúť.

Samotný systém Bitcoin Billionaire je automatická obchodovacia platforma s kryptomenami. Softvér používa pokročilé algoritmy umelej inteligencie a strojového učenia, aby presne predvídal, kedy pôjdu kryptomeny nahor a kedy nadol. Následne ich bude za vás automaticky nepretržite nakupovať a predávať. Technológia nám už uľahčila život všemožnými spôsobmi, tak prečo ju nevyužiť aj na zarábanie peňazí?“

JÁNOVE VÝSLEDKY V SYSTÉME V REÁLNOM ČASE

„V priebehu hodiny od vloženia 250 € začal softvér obchodovať za mňa. Pravdupovediac som bol nervózny, že o všetky peniaze prídem. Hneď môj prvý obchod totiž znamenal stratu 25 €!

Cítil som, ako mi zviera hrdlo. Myslel som totiž, že ma podviedli. Už som bol pripravený zavolať môjmu osobnému investorovi a požiadať o vrátenie peňazí. Potom som si však spomenul, čo mi predtým počas hovoru povedal: Algoritmus je správny tak v 80 až 89 % prípadov. Nezarobíš na KAŽDOM obchode, ale zarobíš na dostatku a celkovo budeš dosahovať zisk.

Nechal som teda softvér, aby za mňa obchodoval a dôsledne som ho sledoval. Ďalší obchod bol ziskový! Bolo to iba 19 €, ale stále to bolo aspoň niečo. Ďalší obchod potom dosiahol zisk 51 €. Potom zisk 22 €, čiže spolu to už bol zisk 67 €. A to všetko netrvalo ani 5 minút!

Čoskoro som začal peniaze naberať ako zmrzlinu a nemohol som veriť vlastným očiam. Vždy, keď som obrazovku obnovil, výnosy mi rástli a rástli. Mal som pocit, ako keby som bol na drogách, pretože napätie vo mne priam vrelo.

Image for post

Ďalší deň bol utorok a musel som ísť zase do práce. Pravdupovediac (môjmu šéfovi to nepovedzte) bolo pre mňa ťažké sústrediť sa na robotu, keď som vedel, že softvér Bitcoin Billionaire mi zarába peniaze.

Párkrát som sa nenápadne vyparil na toaletu, aby som si skontroloval zisk, ktorý mi neustále rástol (s príležitostnými malými stratami). Na konci dňa, než som uložil deti do postele, bol zostatok na mojom účte 1 349,13 €. To je viac než zarobím za MESIAC v mojej bežnej práci!

Na konci týždňa som zarobil spolu 5 349,12 €. Vybral som si presne 4 500 € a zvyšok som znova investoval. Za 2 dni mi poštou prišiel prvý šek na presne 4 500 €. Nemohol som uveriť, že to je pravda!“

Ján Koreň pokračuje,

„Teraz zarábam vďaka Bitcoin Billionairedenne pravidelne 700 € až 1 500 €. Peniaze sa mi teraz iba každých pár dní automaticky uložia na môj bankový účet. Stačilo zopár kliknutí a do 24 až 48 hodín som získal svoje peniaze. Zakaždým, keď prevod príde na môj účet, musím sa uštipnúť, aby som si bol istý, že to nie je sen.

Svoju prácu tu našťastie MILUJEM, pretože ľuďom prinášam dôležité správy (ako je táto). Inak by som už dal výpoveď. Pre svoju rodinu som však naplánoval dovolenku na Bali (Indonézia), aby sme spolu oslávili, že už nemáme dlhy a konečne máme svoju finančnú situáciu pevne v rukách!

Nebolo by to možné bez štedrosti Jaroslava a zdieľania jeho tajomstva naživo v televízii. Som rád, že som to riskoval a sám som Bitcoin Billionaire vyskúšal. Moja manželka je teraz šťastnejšia než kedykoľvek predtým a moje deti majú viac hračiek, než vedia spočítať.

Moji kolegovia si teraz vyčítajú, že sa pred dvoma týždňami nezaregistrovali rovnako ako ja. Netrvalo však dlho a zaregistrovali sa všetci (vrátane môjho šéfa) a za to, že som to vyskúšali, mi teraz hovoria, že som hrdina.“

AKO ZAČAŤ? (POČET DOSTUPNÝCH MIEST JE OBMEDZENÝ)

Ak chcete začať, potrebujete iba počítač, smartfón alebo tablet s prístupom na internet. Nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti okrem toho, že musíte vedieť, ako používať počítač a prehliadať internet. Nemusíte mať žiadne skúsenosti s technológiami ani kryptomenami, pretože softvér a váš osobný investor zaručujú, že dosiahnete zisk.

Ďalšou výhodou tohto programu je, že môžete začať, kedy chcete. Môžete si stanoviť vlastný harmonogram — či už to bude 5 hodín týždenne alebo 50 hodín týždenne. Jednoducho zapnite automatický obchodovací softvér, keď chcete, a môžete ho tiež kedykoľvek pozastaviť (neviem, prečo by ste to však mali vôbec robiť).

Ján Koreň sa rozhodol, že našim čitateľom pomôže ušetriť čas a dôkladne skontrolovať fungovanie systému, preto vytvoril príručku, ako systém začať používať.

TU JE MOJA PODROBNÁ PRÍRUČKA:

Prvá vec, ktorú uvidíte, je video predvádzajúce silu Bitcoin Billionaire.Reklama je veľká, trúfalá a priamočiara, ale ide o americký produkt a toto je jednoducho ich typický prístup. Pri videu však každopádne jednoducho odošlete svoje meno a e-mailovú adresu a môžete rovno začať.

(Tip: Aj keď sa rozhodnete neinvestovať žiadne peniaze, odporúčam vám zaregistrovať sa, pretože to je zadarmo a registrácie pre Slovákov môžu čoskoro ukončiť)

Image for post

Ďalej dostanete žiadosť o pridanie peňazí na váš účet. Keď som prechádzal na stránku vkladu, zazvonil mi telefón. Bolo to medzinárodné telefónne číslo, takže som váhal, či zdvihnúť, no potom som si uvedomil, odkiaľ to volajú.

Image for post

Samozrejme to bol môj osobný správca účtu. Jeho služby boli skvelé. Previedol ma procesom vloženia peňazí na účet. Prijímajú všetky hlavné kreditné karty, ako sú Visa, MasterCard a American Express. Pustil som sa do toho a vložil som si minimálnu možnú sumu, čiže 250 €.

Jaroslav Haščák investoval do Bitcoinu 1,5 milióna eur a povedal: „Toto je budúcnosť

Po pridaní prostriedkov som v softvéri prešiel do sekcie Automatické obchodovanie, nastavil som sumu na obchodovanie na odporúčaných 50 € a aktivoval som ho. Softvér začal rýchlo obchodovať a hoci som z toho mal spočiatku obavy, nechal som ho robiť si svoju prácu.

„Všetci chcú byť bohatí, ale nikto nevie, ako to dosiahnuť. Toto je životná šanca zarobiť kopec peňazí, ktoré vám umožní žiť život, po akom túžite. NEBUDE to k dispozícii navždy, takže to nepremeškajte.“ — Jaroslav Haščák

NOVINKA

Práve sme dostali správu, že k sú takmer všetky pozície pre Slovákov obsadené. Bitcoin Billionaire môže prijať už iba obmedzený počet používateľov, aby sa udržali zisky na používateľa dostatočne vysoké. Momentálne zostáva voľných (37) miest, takže sa poponáhľajte a zaregistrujte sa, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

REGISTER NOW Bitcoin Billionaire

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *