Ricardas Berankis Bitcoin Code

Ričardo Berankio netikėtas posūkis karjeroje. Investicija į naująją Kinijos Yuan skaitmeninę valiutą pavertė sportininką Milijonieriumi per savaitę. Ričardas skatina lietuvius nedelsti, nes kaina tuoj šoks kaip Bitcoin.

Ričardas Berankis

Pirmoji šalies raketė, Ričardas Berankis teigia, jog kiekvienas lietuvis investavęs šiandieną, greičiausiai taps milijonieriais per keletą mėnesių. Tokia galimybė praturtėti žaibišku greičiu pasitaiko tik kartą per daugelį metų.

“Pamenate, kai tik pasirodė Bitcoin kriptovaliuta? 2011 vieno Bitcoin vertė siekė vos tik €1,00. Pažiūrėkite dabar – vieno Bitcoin kursas išaugo iki €50,000. Jeigu būtumėte investavę bent €250 tuo metu, šiandieną būtumėte multimilijonieriais… Lygiai toks pat atvejis kartojasi šiandieną! Ir jeigu tuo nepasinaudosite, gailėsitės visą likusį gyvenimą!” – Kalbėjo Ričardas Berankis.

Swedbank vyriausiasis ekonomistas, Nerijus Mačiulis pakomentavo šiandienos situaciją Kinijoje: “Tai pagaliau įvyko. Viena didžiausių ir galingiausių pasaulio vyriausybių, ką tik nubalsavo už kriptovaliutos toleravimą bei įvedimą valstybiniu lygmeniu. Kinija, beprecendentiniu ėjimu, ką tik ofilialiai paskelbė jog įveda savo nacionalinę šalies kriptovaliutą – Yuan! O tai reiškia, jog atsivers labai didelės galimybės pasaulio žmonėms iš to uždirbti, kai vieno Yuan kaina šiuo metu yra tik keli centai! Kitą mėnesį vienas Yuanas gali siekti jau €5 ar net daugiau eurų.”

Kinijos vyriausybė paskelbė pasirinkusi tarptautinę įmonę šios kriptovaliutos rinkodarai plėsti - Bitcoin Code.

Kinijos vyriausybė paskelbė pasirinkusi tarptautinę įmonę šios kriptovaliutos rinkodarai plėsti – Bitcoin Code. Oficialiai šios kriptovaliutos prekyba prasidėjo vakar Gegužės 5. Įsigyti šių skaitmeninių “monetų” galima tik vienintelėje platformoje – Bitcoin Code

Kinijos finansų viceministras Liu Kunas pranešė, kad jų naujos kriptovaliutos pradinė kaina yra tik €0,09 centai!

Yuan Pay Group

SKAITYTI DAUGIAU

Ši skaitmeninė valiuta yra nepaprastai pigi, palyginus su populiariausiom kriptovaliutom. Pavyzdžiui šiuo momentu berašant šį straipsnį, Bitcoin kaina siekia €50,938.38 , tuo tarpu Ether kaina siekia €2,179.

Ričardas Bransonas

Šį pasaulinį įvykį pakomentavo net pats milijardierius, seras Ričardas Bransonas: “Kiekvieną kartą, kai didelė korporacija paskelbia nors menkiausią bendradarbiavimą su bet kuria kriptovaliuta, jos vertė tiesiog skrieja į dangų! Negalėjau sulaukti, kada pagaliau pirmą kartą pasaulyje nors viena vyriausybė paskelbs savo oficialią kriptovaliutą. Kai Kinijos kriptovaliuta bus paleista į rinką, gims daugybę milijonierių visame pasaulyje, galima sakyti per naktį, jeigu pradės investuoti pačioje pradžioje.”

Pamatę Nerijaus Mačiulio bei Ričardo Bransono komentarus apie naująją Kinijos kriptovaliutą, nusprendėme pakalbinti vieną iš pirmųjų lietuvių, kuris nusipirko Yuan kriptovaliutos dar prieš pat oficialų jos paledimą. Praėjus keletą savaičių po kriptovaliutos pirkimo, Mindaugas Sirvydis prisijungęs į Bitcoin Code pastebėjo, kad jo pradinė investicija €250 virto €300,000. Mindaugas 2018 metais buvo paprastas vaikinas, dirbantis “Senukai” prekybos centre. Po metų metęs darbą, emigravo į Didžiąją Britaniją. 2021 jis jau greitu metu taps milijonieriumi. Štai ką Mindaugas pakomentavo apie šią kriptovaliutą:

Ricardas Berankis Bitcoin Code

“Aš visuomet domėdavausi investicijom į kriptovaliutas. Buvau net nusipirkęs keletą pabandymui, bandžiau spekuliuoti, tačiau dėl didelių rinkos svyravimų, sukeltų COVID-19 pandemijos, neuždirbau įspūdingos sumos. Vienintelė investicija, kuri pasiteisino buvo YuanPay. Aš labai domėjausi Kinijos pozicija į kriptovaliutas, ir jau seniai girdėjau, jog ši valstybė nori oficialiai pripažinti ir įteisinti savo skaitmeninę valiutą Yuaną.

Aš netgi buvau užsiregistravęs tarp išankstinių šios kriptovaliutos pirkėjų sąraše, kad galėčiau ją nusipirkti vienas iš pirmųjų, tačiau gyvenau tuo metu Didžiojoje Britanijoje, ir būtent tuomet ši šalis dar nebuvo gavusi prieigos prie išankstinių valiutos pirkimų. Ricardas Berankis Bitcoin Code

Buvau labai sutrikęs dėl to, nes norėjau žūt būt gauti tą kriptovaliutą, kadangi supratau, koks tai svarbus momentas, tokią svarbią kriptovaliutą nupirkti laiku. Visa laimė, Bitcoin Code tapo oficialiu prekiautoju Europoje ir D.Britanijoje, todėl daug nepavėlavau ir tiesiu taikymu nusipirkau Yuan kriptovaliutų už €250. Ir tai buvo vienas geriausių pirkinių mano gyvenime! Ši investuota €250 suma pavirto dešimtimis tūkstančių eurų per naktį. Kitą dieną, kai pažiūrėjau savo sąskaitą, man tiesiog buvo atimtas kvapas. Papasakojau apie tai savo tėvams ir artimiems draugams, dabar jie taip pat investavę jau skaičiuoja užaugusį pelną.” Ricardas Berankis Bitcoin Code

DELFI redakcija: „Prieš publikuojant šį straipsnį, nusprendėme patys patikrinti ir pabandyti nusipirkti Yuan kriptovaliutų, kad žmonėms pateiktume patikrintą informaciją. Kaip bebūtų keista, visas procesas buvo pakankamai paprastas. Mes užsiregistravome nemokamą paskyrą ir maždaug per valandą sulaukėme Bitcoin Code atstovo skambučio. Tuomet įsinešėme €560 depozitą į sąskaitą. Atminkite, Jūs galite pradėti su mažesne suma – minimalus įnašas yra €250 Ricardas Berankis Bitcoin Code

*ATNAUJINTA* : berašant šį straipsnį mūsų €560 įnašas jau virto €9,473.54

Išbandykite dabar Bitcoin Code iš čia

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *