Šarūnas Jasikevičius Bitcoin Up

SPECIALIOSIOS ATASKAITOS: Naujausios Šarūnas Jasikevičius investicijos turi baisių ir didelių bankų ekspertus

Lietuvos piliečiai jau naudojasi milijonais dolerių iš namų naudodamiesi šia „turto spraga“ – bet ar tai teisėta?

Šarūnas Jasikevičius - Wikipedia

 

Šarūnas Jasikevičius pasirodo su naujomis slaptomis investicijomis, dėl kurių šimtai lietuvių žmonių tampa labai turtingi.

Šarūnas Jasikevičius yra profesionalus Lietuvos krepšinio treneris ir buvęs žaidėjas. Šiuo metu jis dirba „Liga ACB“ ir Eurolygos „FC Barcelona“ vyriausiuoju treneriu. Per savo žaidėjo karjerą, stovėdamas 6 pėdų 4 ūgio aukštyje, jis žaidė taško gynėjo pozicijoje“.

Praėjusią savaitę jis pasirodė „Lietuvos parodoje“ ir paskelbė apie naują „turto spragą“, kuri, jo teigimu, per 3-4 mėnesius gali bet ką paversti milijonieriumi.  Jasikevičius paragino visus lietuviškai pasinaudoti šia nuostabia galimybe prieš tai, kai didieji bankai ją užges.

Ir tikrai, praėjus kelioms minutėms nuo interviu pabaigos, Lietuvos bankas paragino neleisti rodyti Jasikevičius interviu – jau buvo per vėlu.

“Turbūt girdėjote apie šią naują kriptovaliutų investavimo platformą, vadinamą„ Bitcoin Up “, kuri padeda nuolatiniams žmonėms Kanadoje, JAV ir Meksikoje per naktį pastatyti turtus. Galite būti skeptiški, nes skamba per gerai, kad būtų tiesa.”

„Aš tai gaunu, nes galvojau tą patį, kai patikimas draugas man apie tai papasakojo. Bet savo akimis pamatęs, kiek pinigų jis uždirba, turėjau tai išbandyti pats.

Džiaugiuosi, kad išbandžiau, nes tai buvo vieni didžiausių ir lengviausių mano uždirbtų pinigų. Autopilotu per dieną kalbu dešimtis tūkstančių dolerių. tai tiesiogine prasme greičiausias būdas uždirbti netikėtai daug pinigų. Ir tai nesitęs ilgai, kai vis daugiau žmonių apie tai sužinos. Arba kai bankai jį uždarys visam laikui. “

KOKIAS ATSAKYMAS Bitcoin Up IR KAIP VEIKIA?

„Bitcoin Up“ idėja yra nesudėtinga: leisti paprastam asmeniui įnešti pinigų kriptovaliutų pakėlimo metu, kuris vis dar yra pelningiausia XXI amžiaus investicija, nepaisant to, ką dauguma mano.

Nors „Bitcoin“ kaina nuo visų laikų aukščiausio lygio – 20 000 USD už „Bitcoin“ – nukrito, prekybininkai vis dar žudo. Kodėl? Nes be „Bitcoin“ yra tūkstančiai kitų kriptovaliutų, kuriomis kasdien prekiaujama siekiant didžiulio pelno.

Kai kurios iš šių kriptovaliutų yra „Ripple“, „Ethereum“, „Monero“, „Zcash“ ir „Ripple“, o paprastiems Kanados žmonėms jos vis dar suteikia daugiau nei 10 000% ir didesnę grąžą.

„Bitcoin Up“ leidžia jums pasipelnyti iš visų šių kriptovaliutų, net meškų rinkoje. Jis naudoja dirbtinį intelektą (AI), kad automatiškai tvarkytų jūsų ilgalaikius ir trumpalaikius pardavimus, kad galėtumėte užsidirbti pinigų visą parą, net miegodami.

„Bitcoin Up“ remia intelektualiausios visų laikų intelektas. Richardas Bransonas, Elonas Muskas ir Billas Gatesas tik keletas.

 

Billas Gatesas ir Richardas Bransonas aptaria

„Bitcoin Up“ CES

Šie technologijų genijai sukūrė daugybę milijardų bendrovių, kurios spręs sudėtingas problemas, tokias kaip mokėjimai internetu, skaičiavimas ir transportavimas. Dabar jie sprendžia globalią turto nelygybės problemą leisdami bet kam – nesvarbu, kokie turtingi ar vargšai jie – uždirba pakankamai pinigų, kad galėtų džiaugtis laimingu ir pilnaverčiu gyvenimu.

LAKTYVIUS PINIGUS PAMATINANČIUS DIDELIUS BANKUS, NENORIUS JŪS ŽINOTI

Šarūnas Jasikevičius tęsiasi,

“Mes matome sunkius ekonominius laikus ir to sprendimo laukė žmonės. Niekada istorijoje neturėjome tokios nuostabios galimybės, kad paprasti žmonės galėtų lengvai pasinaudoti, kad per tokį trumpą laiką sukauptų didžiulį turtą.

Kai kurie žmonės nesiryžta to išbandyti, nes ji tokia skirtinga. Ir taip yra todėl, kad didieji bankai bando tai padengti! Didieji bankai aktyviai kuria propagandą ir vadina kriptovaliutas bei tokią platformą kaip „Bitcoin Up“ sukčiavimu. Kodėl? Jie nerimauja, kad jų verslo pelnas mažės, kai jų klientai žinos, kaip patys susikurti didžiulį turtą.

Tiesa, kriptovaliuta yra mūsų gyvenimo revoliucija ir visi, kurie nepasinaudoja šia proga, praleidžia. Jau sulaukiau piktų skambučių ir grasinimų iš didelių finansų korporacijų, nes atkreipiu žmonių dėmesį į šią technologiją. Bet nusukite juos. Žmonės lietuvių kalba jau pradeda žinoti tiesą, ir tai tik laiko klausimas, kol daugiau ir daugiau tai supras.

MANO REALIO LAIKO REZULTATAI SISTEMOJE

“Per 1 valandą nuo 338 USD įnešimo programinė įranga pradėjo prekiauti manimi. Tiesą sakant, nervinausi, kad prarasiu visus pinigus. Ir tikrai, mano pirmoji prekyba buvo 25 USD nuostolis!

Pajutau, kaip gerklė užsidarė. Maniau, kad esu sukčiavęs. Aš netgi buvau pasirengusi paskambinti asmeniniam investuotojui ir paprašyti pinigų grąžinimo. Bet tada aš prisiminiau, ką jis man pasakė anksčiau mūsų skambučio metu: Algoritmas tinkamas maždaug 80–89% laiko. Jūs nesirinksite laimėti VISOS prekybos, tačiau laimėsite pakankamai ir apskritai būsite pelningi.

Taigi aš leidžiu programinei įrangai nuolat prekiauti ir atidžiai ją stebėjau. Kita prekyba buvo pelninga! Tik 19 USD, bet vis tiek tai buvo kažkas. Tada kita prekyba buvo 51 USD pelnas. Tuomet 22 USD pelnas, o bendras pelnas – 67 USD. Ir tai buvo viskas per 5 minutes!

Netrukus pradėjau skaninti grynuosius pinigus, pavyzdžiui, ledus, ir negalėjau patikėti savo akimis. Kiekvieną kartą atnaujindamas ekraną, mano pelnas vis augo. Jaučiau, kad vartoju narkotikus, nes tai buvo toks jaudinantis skubėjimas.

Dabar aš žinau, kodėl Šarūnas Jasikevičius visą laiką yra geros nuotaikos. Ir kodėl didieji bankai nenori žmonių niekur šalia šios turto spragos. Dienos pabaigoje aš uždirbau daugiau nei 754 USD pelną, neblogai nuo pradinių 338 USD investicijų! Buvau tokia susijaudinusi, kad vos nemiegojau.

Kita diena buvo antradienis ir aš turėjau grįžti į darbą. Tiesą sakant (ir to nesakyk savo viršininkui), sunku buvo susikoncentruoti į savo darbą žinant, kad „„Bitcoin Up“ programinė įranga uždirba man pinigų.

Kelis kartus išlipau į vonios kambarį, norėdamas patikrinti savo pelną, ir jie vis kaupėsi (su nedideliais nuostoliais čia ir ten). Dienos pabaigoje, prieš leisdamas savo vaikus miegoti, mano sąskaitos likutis rodė 1 349,13 USD. Tai yra daugiau nei aš uždirbu SAVAITĖJE įprastame darbe!

Iki savaitės pabaigos iš viso uždirbau 5 349,12 euro (7 246 USD). Aš atsiėmiau tiksliai 4500 EUR (6 069 USD) ir vėl investavau likusią dalį. Per 2 dienas pirmąjį čekį gavau paštu – už tiksliai 4500 eurų. Negalėjau patikėti, kad tai buvo tikras gyvenimas! “

 

KAIP PRADĖTI BITKOINŲ ATKŪRIMĄ (PRIEINAMOS VIETOS)

Norėdami pradėti, jums reikia tik kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio su interneto prieiga. Jums nereikia jokių specialių įgūdžių, išskyrus mokėjimą naudotis kompiuteriu ir naršymą internete. Jums nereikia jokios technologijos ar kriptovaliutos patirties, nes programinė įranga ir jūsų asmeninis investuotojas garantuoja, kad gausite pelno.

Kitas šios programos perkėlimas yra tai, kad jūs galite pradėti, kai norite. Galite sudaryti savo tvarkaraštį, nesvarbu, ar tai 5 valandos per savaitę, ar 50 valandų per savaitę. Tiesiog paleiskite automatinės prekybos programinę įrangą, kai norite, ir galite padaryti pertrauką, kai tik norite (nežinau, kodėl jūs vis tiek to norėtumėte).

Norėdami sutaupyti mūsų skaitytojo laiką ir dar kartą patikrinti jo funkcionalumą, Markas maloniai sukūrė darbo pradžios vadovą sistemoje.

Pirmas dalykas, kurį matote, yra vaizdo įrašas, kuriame demonstruojama „„Bitcoin Up“ galia. Reklama yra didelė ir drąsi, jūsų akivaizdoje, tačiau tai yra amerikietiškas produktas ir būtent tai jie daro. Bet kokiu atveju jūs tiesiog pateikite savo vardą ir el. Pašto adresą šalia vaizdo įrašo, kad iškart pradėtumėte.

(Patarimas: net jei nenuspręsite investuoti pinigų, aš rekomenduoju užsiregistruoti dabar, nes tai nemokama, o registracija Singapūro gyventojams gali baigtis bet kurią akimirką)

 

Kitas jūsų paprašys finansuoti savo sąskaitą. Naršant depozito puslapį, suskambėjo mano mobilusis telefonas. Tai buvo tarptautinis numeris, todėl nedvejodamas atsakiau, bet tada supratau, kad jis kilo iš.

 

Žinoma, tai buvo mano pačios asmeninė sąskaitos valdytoja. Jo tarnyba buvo puiki. Jis priėmė mane per visą finansavimo procesą. Jie priima visas svarbiausias kredito korteles, tokias kaip „Visa“, „MasterCard“ ir „American Express“. Aš nuėjau į priekį ir sumokėjau minimalią sumą, kuri yra 250 USD arba 338 SGD.

 

Gavęs finansavimą, perėjau į programinės įrangos skyrių „Auto-prekybininkas“, nustatiau rekomenduojamą 50 USD prekybos sumą ir įgalinau ją. Programinė įranga pradėjo sparčiai prekiauti ir aš iš pradžių buvau susirūpinusi, bet tegul daro savo darbą.

“Visi nori būti turtingi, bet niekas nežino, kaip tai padaryti. Na, tai yra gyvenimo galimybė pasistatyti likimą, kuris leis gyventi tą gyvenimą, kurio iš tikrųjų trokšti. Jis niekada nebus šalia amžinai, todėl nepraleisk išėjęs “. – Šarūnas Jasikevičius

 

To register from here in Bitcoin Up

 Register Bitcoin Up Here in

 

 

Leave a Comment